Koncerty

To, čo robíme a čo nám robí radosť, sa snažíme sprístupniť aj širšej verejnosti. Nebýva to často, ale občas sa nám podarí zorganizovať koncert a zaspievať si na ňom aj s našimi muzikantmi.

Počas nášho pôsobenia sme sa zúčastnili alebo sami zorganizovali niekoľko koncertov, kde sme mali možnosť predviesť svoje umenie a zaspievať si napríklad vianočné koledy, ľudové piesne viac či menej známe.

Na koncertoch zväčša vystupujeme aj so sprievodom našej ľudovej hudby. Svojským prejavom a rôznorodým repertoárom dokážeme osloviť divákov a poslucháčov všetkých vekových kategórií.

Ak účinkujeme na nejakom podujatí, vždy dbáme na priliehavý výber speváckych čísel podľa charakteru podujatia. V prípade záujmu o náš koncert, nás môžete kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára.

Výnimočným koncertom bol benefičný vianočný koncert na Trenčianskom hrade v decembri 2018, z ktorého si môžete pozrieť fotografie tu.


Kontaktujte nás

Svadobné čepčenie

Mgr. art. Lenka Filipová

info@hrdlicky.sk

0903 836 834

Požičovňa krojov

Sídlime v Trenčíne. Na skúšku krojov je potrebné sa vopred dohodnúť e-mailom na info@hrdlicky.sk alebo telefonicky na t.č. 0903 836 834.

Ľudová hudba

Michal Filip

info@hrdlicky.sk

0903 906 277